C R M İ K A

Yükleniyor

Pazaryerleri Mağaza Api Bağlantı Talebi

Kategori Yöneticiniz ile iletişime geçerek Api talebinde bulunabilirsiniz. Talepte bulunurken Mağaza kullanıcı adınız, Mağaza şifreniz, Mağaza kodunuzu hazırda bulundurmanız faydanıza olacaktır.
https://www.hepsiburada.com/urunlerimi-nasil-satabilirim linkinde Hemen Başvur butonuna tıklayarak ilk adımı atabilirsiniz. Bu alanda Standart yada Kadın girişimci seçeneklerinden size uygun olanı seçerek sayfanın sizi yönlendirmesine izin verin. Bu ekran dan sonra çok basit sorular ile devam edeceksiniz. Mağaza adınızı seçerken sizinle ve markanızla etkileşimli olmasını sağlayın. Gerekirse bir profesyonelden mağaza adı ile ilgili yardım alabilirsiniz. Mağaza başvurunuzda sizden istenen evrakları zamanında verdiğiniz taktirde Hepsiburada ekibi size hızlıca dönüş sağlayacaktır. Mağazanız açıldıktan sonra Api entegrasyonu için yardım bölümünden ticket açabilirsiniz. Yetkililer sizi yönlendirecektir.
Trendyol Pazaryeri Api ile ilgili detaylı bilgiye https://developers.trendyol.com/tr/api sayfasından ulaşabilirsiniz.
N11.com da mağaza girişi yapın. Mağaza yönetim panelinde sağ tarafta Bilgilerim bölümünden API Hesaplarına giriş yapılabilir. Bu bölümde "Yeni Hesap Oluştur" butonuna basılır. Api hesabında oluşturduğunuz Api anahtarı ekranda gözükecektir. ApiSecret yani api şifresi ise N11.com da kayıtlı e-posta adresinize gönderilmektedir. Ayrıca istediğiniz zaman yeni Api hesabı veya Api şifresi oluşturabilirsiniz.
https://www.gittigidiyor.com/api Sayfasına girerek Geliştirici Anahtarı ve API Anahtarı edinin bölümüne tıklayarak yönergeleri izleyebilirsiniz. Takıldığınız yer olursa gittigidiyor dan ticket açarak destek isteyebilirsiniz. Sayfalar çok basit olduğundan sizi kolaylıkla api işlemlerine yönlendirecektir.