C R M İ K A

Yükleniyor

Crmika ve Eticaret

CRMIKA NEDİR?

CRMIKA Ön muhasebe özelliği olan, B2B ve B2C sistemi bulunan, POS takip ve yönetimine sahip, toplu sipariş yönetimi ve efatura kesebilen, kasalarınızı ve bankalarınızı takip edebileceğiniz, pazaryerleri ve kargo ile entegre olabilen, kısacası işletmenizin tüm iş akışını tek bir ekrandan yönetebileceğiniz sonsuz kullanıcılı bulut sistemde çalışan bir programdır.
Crmika ve Stok Takibi

Stok Yönetimi

Stoklarınızda bir gariplik oluyor değil mi? Sanki kendi kendine stok düşüyor? Acaba ürün mü kayboluyor? Bunu çok düşünürsünüz. Aynı zamanda stok var gözükerek olmayan ürün satılır ve bu inanılmaz can sıkıcı bir durumdur. E-ticaret siteniz stoğa ne yaparsa yapsın kontrol crmikadadır. Gelişmiş stok kontrol sistemi ile stoğunuzda olmayan ürünün satışı artık olmayacak. Stokta olan ürün de olduğu kadar satılacak. Dolayısı ile siz hep artı puan alacaksınız. Stok sayınız crmika ile güvende!
Crmika'da Sipariş Yönetimi

Sipariş Yönetimi

Sipariş otomatik olarak Crmikaya gerçek zamanda düşer. Bu esnada xml veya api değil gerçek zamanda aynı veritabanı kullanılır. Düşen sipariş crmikadan tek tuşla fatura edilebilir. Müşteriniz hangi ödeme yöntemini seçti ise sipariş otomatik olarak o yöntem ile gelir. Mesela müşteriniz sanal pos ile kredi kartından ödeme seçti o zaman ödeme yöntemi sanal pos olarak otomatik gelir. Banka havalesi veya eft seçtiğinde ise yine aynı şekilde banka havalesi olarak gelir.
Crmika'da Hesaplar ve Analiz

Banka, Kasa, ve Gelişmiş Analiz

Hangi ürün ne kadar ne zaman ne oranda satılmış? Zaman ve mekân bağımsız dilediğiniz yerden takip edebilirsiniz. Cirolarınızı, biten ürünleri, banka ve kasada ne kadar paranız olduğunu anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.
Yüksek Kullanıcı Deneyimi

Kullanıcı Dostu

Crmika ile yönetilen e-ticaret sitelerinde personel sayısı azdır. İş yükünü crmika üstlenir.Bildiğiniz gibi personel hatalarından dolayı çok sıkıntı çeken işletmeler vardır. Personel hataları crmika çok basit olduğu için neredeyse sıfıra inmiştir.
Crmika ile E-ticarette İş Yükünüz Hafifliyor

Azalan İş Yükü

Gelin size crmika neden var onu anlatalım; Biz e-ticaret yapan bir firmayız. Bir işletmemiz var ve ürünler satıyoruz. E-ticarette yaşadığımız sorunları hiçbir yazılım uygun maliyet ile çözemediği için crmikayı kendimiz üreterek sorunlarımızı kökünden çözdük. Crmika ile tanışan tüm firmalar sorun yaşamıyor ve rahatlık ile tanışıyor. Bizi aradığınız zaman size Crmikayı tanıtmak ve diğer tüm özelliklerinden bahsetmek isteriz.
Crmika Daha Fazlası

Crmika'nın Özellikleri Bunlarla Sınırlı Değil

Crmika ve özelliklerini detaylı bir şekilde anlattığımız içeriğimizi görmek için aşağıdaki butona tıklayın.


Fazlası için tıklayın